Data dodania: 03.09.2008 20:30
 


Komentarz do książki Sylwestra Latkowskiego

Po ponad 10 latach wysłuchiwania z ust osób mało kompetentnych, pragnących wzbudzić sensacją, nie znających faktów ani sprawy zabójstwa generała, pragniemy oświadczyć, że dość już obelżywego wypowiadania się o zmarłym gen. Marku Papale. Dość wmawiania opinii publicznej, że był człowiekiem nieprawym, chorym psychicznie lub moralnie i etycznie wątpliwym.

Dziś dobre imię zmarłego gen. Papały zostało najdotkliwiej od 10 lat zszargane. Skoro jednak on już nie może się bronić, zrobimy to my. Żona i córka. Nasze dobra moralne zostały naruszone a najlepsze wspomnienia o generale są zakłócane przez osoby o małych ambicjach i przez tchórzy. Oświadczamy, że wystąpimy z oficjalnym pismem do wszystkich osób, które wypowiadają się w tej sprawie i mówią nieprawdę, by przeprosiły publicznie i odwołały swoje słowa. Jeżli tego nie uczynią wystąpimy na drogę sądową.

Żaden pseudo-dziennikarz nazywający się śledczym, żaden były minister bez wykształcenia, żaden SB-ek nie mają już dłużej prawa kłamać i snuć wątków, które nie zostały potwierdzone i odrzucone już na początku prowadzonego śledztwa. Świadczyć to może tylko o tym, że to oni nie chcą by prawda wyszła na jaw.

Małgorzata i Natalia Papała